اپلیکیشن‌های کلود نیتیو


نکست کلود

نکست کلود

نکست کلود یک راه‌کار ذخیره سازی ابری خصوصی و مناسب برای افراد و شرکت‌هایی است که به امنیت داده‌های خود اهمیت می‌دهند. نکست کلود ویژگی‌هایی شبیه به دراپ باکس و گوگل درایو را داراست و می‌تواند بر روی زیرساخت‌های مختلفی مستقر شود. همچنین، قابلیت مدیریت مجوزها، اشتراک گذاری و نظرات با استفاده رابط کاربری وب و کلاینت‌های دسکتاپ و موبایل فراهم می‌کند. کاربران می‌توانند سطوح مجوز گرانولی را بین کاربران و گروه‌ها تنظیم و URL عمومی برای به اشتراک گذاری فایل ایجاد کنند. همچنین، این راه‌کار از گزینه‌های لاگ و امنیتی مانند احراز هویت چند عاملی و محافظت از نیروی brute-force پشتیبانی می‌کند.
با رابط کاربری چند زبانه و برنامه‌های نکست کلود، کاربران می‌توانند به راحتی داده‌هایشان را به شیوه ای امن و کارآمد ذخیره، قابل دسترسی و به اشتراک بگذارند.
مطالعه بیشتر

سرویس ابری minio

MinIo

MinIO یک راه‌کار ذخیره‌سازی شیءگراست که می‌تواند بر روی سخت‌افزارهای فیزیکی یا مجازی نصب شود و یا به صورت کانتینر Docker در پلتفرم‌های با محوریت ظرفیتی مانند Kubernetes استقرار یابد. minio ویژگی‌هایی شامل کدگذاری پاک‌سازی، حفاظت از bitrot، رمزگذاری/WORM، مدیریت هویت، تکثیر پیوسته، و استقرار چند ابر را ارائه می‌دهد. مشتری MinIO از پشتیبانی دستورات UNIX جایگزین استفاده می‌کند و SDK MinIO به توسعه دهندگان برنامه اجازه می‌دهد تا با استفاده از پیوستگی زبان، به هر سرور ذخیره‌سازی آبجکتی سازگار با Amazon S3 دسترسی داشته باشند. این مزایا،  MinIOرا به یک راه‌حل ذخیره‌سازی شیءگرای قدرتمند و به راحتی استقرار پذیر تبدیل می‌کند.

مطالعه بیشتر

سرویس odoo

Odoo

Odoo، یک نرم افزار مدیریت کسب و کار با معماری ماژولار و انعطاف پذیر است که شامل برنامه های مختلفی از جمله CRM، ERP، مدیریت پروژه، راه حل های وب سایت و تجارت الکترونیک، امور مالی، منابع انسانی، تولید و سیستم های مدیریت انبار است. Odoo از یک چارچوب قابل توسعه و بیش از 30 برنامه اصلی تشکیل شده است و می تواند با استفاده از افزونه های شخص ثالث گسترش یابد. مزیت اصلی استفاده از Odoo، مقرون به صرفه بودن آن و داشتن یک پلتفرم یکپارچه برای پوشش جنبه های مختلف عملیاتی است که نیاز به سرمایه گذاری در بسته های نرم افزاری جداگانه برای بخش ها یا عملکردهای مختلف را از بین می برد و همچنین باعث افزایش همکاری بین تیم‌های مختلف و تمرکز بر روی اهداف استراتژیک می شود.

مطالعه بیشتر

مدیریت استقرار PGO

Postgres Cluster (PGO)

PGO به عنوان یک راه‌حل مدیریت استقرار PostgreSQL، با آسان کردن راه‌اندازی خوشه‌ها بر روی پلتفرم‌های ابری، مدیریت خوشه‌ها را ساده و کارآمد می‌کند. این راه‌حل ویژگی‌های قدرتمندی ارائه می‌دهد که مدیریت آن خوشه‌ها را ساده می‌کند، مانند اجزای یکپارچه pgMonitor، Prometheus، Grafana و Alertmanager که نظارت آسانی را فراهم می‌کنند. PGO همچنین مزایایی مانند خوشه‌های خودترمیم‌شونده و مقیاس‌پذیری پویا را ارائه می‌دهد که بازیابی خودکار از شکست گره و دسترسی بالا را از طریق تکنیک‌های توزیع شده فراهم می‌کند. این ویژگی‌ها، PGO را به یک انتخاب ایده‌آل برای سازمان‌هایی تبدیل می‌کند که به دنبال استقرار پایگاه‌داده‌های خود در فضای ابری به شیوه ایمن و قابل اعتماد هستند.

مطالعه بیشتر

صدور مجوز ssl

Cert Manager

Cert Manager یک ابزار مدیریت گواهی بومی ابری است که مدیریت گواهی ها را برای خوشه های Kubernetes ساده می کند. این API قابلیت خودکار کردن فرآیند دریافت، تمدید و مدیریت گواهی ها و همچنین صدور و لغو آنها را داراست و از چندین ارائه دهنده مانند Let's Encrypt، HashiCorp Vault و Venafi پشتیبانی می کند. قابلیت های مدیریت گواهی را می توان به نیاز سازمان های مختلف پیکربندی کرد. API cert-manager قابلیت ادغام با ابزارهای موجود مانند خطوط لوله CI/CD را فراهم می‌کند و توسعه‌دهندگان را آسان‌تر می‌کند. در کل، مدیریت گواهی با خودکار کردن اکثر وظایف مربوط به مدیریت چرخه عمر، فرآیند مدیریت گواهی را بسیار ساده تر و کارآمدتر از روش های سنتی می کند و در عین حال امنیت را در سطح حجم کاری تضمین می کند.

مطالعه بیشتر


ذخیره سازی توزیع شده Ceph

Ceph

 Ceph یک سیستم ذخیره سازی منبع باز و توزیع شده است که با ارائه قابلیت های مقیاس پذیری و عملکرد بالا، به عنوان یک راه حل عالی برای کسب و کارهایی با نیازهای ذخیره سازی در حال تغییر شناخته می شود. Ceph با ارائه مدل های استقرار متنوع، به برگزیدن بهترین مدل استقرار برای نیازهای سازمان ها اجازه می دهد. این سیستم با معماری مقاوم در برابر خطا، در صورت خرابی سخت افزار یا نرم افزار، دسترسی مداوم به داده ها را فراهم می کند و به اطمینان از محافظت از داده ها کمک می کند. با رابط داشبورد وب بصری خود، Ceph همچنین سهولت استفاده را برای کاربران فراهم می کند.

مطالعه بیشتر

ابر خصوصی OpenEBS

OpenEBS

OpenEBS یک پلت فرم ذخیره سازی برای ابرهای خصوصی است که نرم افزار ذخیره سازی را به Kubernetes و برنامه های کاربردی کانتینری ارائه می دهد. با استفاده از OpenEBS، بارهای کاری کانتینری قابلیت ذخیره سازی دائمی را دارند و می توانند بدون اختلال در چندین گره اجرا شوند. OpenEBS با ارائه قابلیت های پیشرفته مانند قابلیت‌های عکس‌برداری و شبیه‌سازی، سیاست‌های حفاظتی و تکراری داده‌های انعطاف‌پذیر و پشتیبانی چند خوشه‌ای، یک پلت فرم قابل اعتماد، سازگار و مقیاس پذیر با عملکرد عالی را ارائه می دهد.

ابر مقیاس پذیر OpenZFS

OpenZFS

OpenZFS یک فناوری ذخیره سازی داده است که دارای مزایای مقیاس پذیری قابل توجهی می باشد. با استفاده از آن، می توان در محیط های سازمانی بزرگ یا کسب و کارهای کوچک، به راحتی برای افزایش نیازهای ذخیره سازی، ظرفیت ذخیره سازی اضافی را بدون اختلال یا خرابی اضافه کرد. فناوری کش پیشرفته OpenZFS، علاوه بر مقیاس پذیری، عملکرد بهبود یافته ای را با کاهش تأخیر در دسترسی به فایل ها از دیسک یا رم، به کاربران ارائه می دهد. ویژگی دیگر OpenZFS، قابلیت حذف مجدد آن است که به کاربران این امکان را می دهد که کپی های تکراری فایل ها را با هم به طور موثر ذخیره کنند و در عین حال فضای ذخیره سازی را کاهش دهند.